Participants

York University: Marcella Agustina, Michael Ainsworth, Assunta Alegiani, Mark C. Ambrogio, Michael Anderson, Micah Anshan, Melinda Baldwin, Jenn Bazar, Poonam Bhalla, Steve Bunn, Andrew Cantarutti, Jae-Hoon Cho, Céline Coppin, David Cross, Joseph D’Addario, Andrew Deneault, Rachel Mason Dentinger, Justin Derry, Dylan De Jong, Adrian Dimoff, Denise Dyba, James Elwick, James Finkelstein, Janet Friskney, Michelle Fu, Trinley Gongya, Zena Gopal, Julie Goriounov, Chris Grafos, Erin Grosjean, Alicia Grudzinskas, Victor Hainagiu, Avram Heisler, Shannon Higson, Matthew Hyland, Bernty Isopp, Alexandra Jocic, Kristina Karakolis, Matthew Kaufman, Matthew Kirshenblatt, Cynthia Klinowski, Michael Laurentius, Bernard Lightman, Rajeshkumar Macwan, Alan Mark, Ben Mitchell, Daniela Monaldi, Cameron Murray, Sylvia Nickerson, Joseph Oryshak, Raymond Paglicauan, Martin Parrot, Jovian Parry, Sven Pinczewski, Lina Pinto Garcia, Evan Radford, Sheri Repucci, Kathryn Roberts, Nedra Rodrigo, Saadia Salamath, Nicolas Sanchez-Guerrero, Laurie Schell, Tatyana Shestakov, Kylie Stasila, Sean Steele, Fiona Stewart, Val Strawczynski, Christina Sulmona, Mary Sunderland, Erik Tate, Amy Teitel, Megan Torti, Reut Ullman, Allison Vandervalk, Benno Wilhelm, Noa Yaari, and David Zylberberg.

Montana State University: Michael D. Barton, Michael Conrad, Joshua Howe, Jerry Jessee, Alexandre Manigault, Robin Patten, Michael Reidy, Jake Rubow, Estella Terrazas, Craig Townsend, Shannon Zera, and Dan Zizzamia.

Aberystwyth University: Iwan Rhys Morus and Jeannie Warmington.

Arizona State: Ashley Klott, John Lynch, James Lippard, and Amy Shira Teitel.

University of Auckland (NZ): Ruth Barton, James Braund, Louis Gerdelan, Jeremiah Rankin, and Stephen Sequeira.

Brock University: Kenneth Corbett, Stacey Lea Harford, Monika Pries-Klassen, and Elizabeth Neswald.

University of Cambridge: Geoff Belknap, Stephen Courtney, and Simon Schaffer.

Christian-Albrechts-Universität zu Kiel: Benno Wilhelm.

Dublin Institute of Technology: Deirdre McGing.

University of Exeter: Ben Carver and Richard Noakes.

Harvard University: Katie Baca.

King’s College London: Julie Hipperson.

Kollegium Spiritus Sanctus (Brig, CH): Renato Arnold and Roger Meyenberg.

University of Leeds: Thomas Brouwer, Dominic Berry, Jonathan Everett, Michael Finn, Graeme Gooday, Nanna Kaalund, Adam Peardon, Efram Sera-Shriar, James Stark, and Mark Steadman.

University of Leicester: Gowan Dawson and Nazia Parveen.

New York University: Eric Adamson, Zach Meisel, and Matthew Stanley.

University of Oklahoma: Piers Hale, Kate Sheppard, and Sarah Swenson.

University of Oxford: Berris Charnley.

Royal Dublin Society: Ian Elliott.

Trinity College Dublin: Miguel De Arce.

University College London: Hsiang-Fu Huang.

Advertisements